svētdiena, 2012. gada 17. jūnijs

zivtiņas un bērnu makšķerprieki..

Lielajai Dūdai dārziņā ir zivtiņu makšķerēšanas spēle..bet tā kā makšķere tik viena, tad pie makšķerēšanas tik bieži, kā kārotos, netiek gan..dīcās, ka vajagot mājās pašai..sākām darināt vienudien, pati pat bija ar mieru sašūt zivis, tad nu tapa rozā zivtele un rozā haizivs no maziem filca gabaliņiem (pati māksliniece dizainēja).. palīdzēju arī es un tā uz vārda dienu, uz Ingrīdām, palaidām dīķītī krietni daudz zivteļu.. lai spēle būtu interesantāka, atliek vēl vienu makšķeri uzveidot (tas man tuvško dienu darbiņš, jo beidzot uzradies piemērots kāts otrai makšķerei)..
te jau pieminētās rozā zives..


Zivtņas šuvām no filca (gan ne no bonbonbodes filcīša, bet no prastāka, kāds tobrīd bija mājās)..piešuvu sarullētas stieples gabaliņu zvīņas abpus zivtiņām, lai magnētiņi ķer..magnētiņi no Tiimari bodītes, bet ūdens virsma no Abakhana plašumiem..
Un makšķerēšanas prieki var sākties..

Sākumā biju domājusi ieslēpt stiepli zivtiņā starp fica kārtām, bet tad neķēra magnēts..un arī saspraudītes ķeras vājāk..labi, ka vectētiņam kraukļa krājumos bija smalka, labi ķerama stieplīte..

Ja vēl ūdensrozes saziedētu un ūdenszāles saaugtu.. :)

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru